AST VİSUAL

ASTVİSUAL.COM, Taşdemirler mimarlık reklam inşaat san.tic.ltd.şti şirketinin bir kuruluşudur. Tüm imalat, üretim yapan firmalara, reklam ajanslarına, organizasyon şirketlerine; Google,Facebook ve İnstagram altyapılılarını kullanarak reklam ve tanıtımlarının daha geniş kitlelere ulaşması, site ziyaretçilerinin hedef kitle olarak tanımlanıp, bu ziyaretçilere Google,Facebook ve İnstagramda sürekli reklamlar göstererek, ürün, marka ve organizasyonların bilinirliğini arttırarak profesyonel reklam hizmeti vermektedir.

UZMAN OLDUĞUMUZ ALANLAR

Tasarım Ekibimiz ve Tasarım Uzmanlığımız
Google Reklam Uzmanlığımız
Facebook Reklam Uzmanlığımız
İnstagram Reklam Uzmanlığımız

ŞİRKETİMİZİN ÖZ GEÇMİŞİ

Şirketimiz;
Astvisual.com olarak, daha çok şirketlerin ürün satışlarını veya hizmet faaliyetlerini, facebook ve instagramın reklam açıklarını kullanarak, çok düşük bütçelerle, yurt içi, yurt dışı potansiyel müşteriler bularak, şirketlerin potansiyel hedef kitle pazarını anlık olarak arttırmaktadır. Bu alanda, reklam piar çalışmalar, yazılım hizmetleri vb. pek çok alanda, şirketlerin piar alanındaki eksiklerini giderme üzerine kurulu anahtar teslim hizmet vermektedir.
İnstaggy.com ile beraber, tüm dünya geneli ülke ve cinsiyet kategorilendirmesi yaparak, gerçek aktif instagram kullanıcı bilgileri karşılığında, hasap sahiplerine ücretsiz sosyal medya takipçi, beğeni hizmeti vermektedir.
Takipistanbul.com ile beraber pek çok populist müşterimize, ücretli instagram popüler yapma; takipçi, beğeni,yorum hizmetleri vermekteyiz.
Archiby.com ile beraber, tüm dünya geneli inşaat ve ihracat platformu hizmetimizle , her ülkede sadece şirketlere iş istihdamı sağlamaktadır.

Taşdemirler mimarlık olarak;
Mimarlık alanında; Otel, Pansiyonlar için itfaiye muayene raporu danışmanlığı ve belediye işletme ruhsat danışmanlığı hizmetleri vermektedir.

Abdullah Said TAŞDEMİR

Sosyal Medya Reklam Uzmanı / Yazılım Mühendisi / Yüksek Mimar / Türk ve İslam Süsleme Sanatları Uzmanı / Taşdemirler Mimarlık Reklam Şirketinin Kurucusu
0
Uzmanlarımız
0
Mutlu Müşterilerimiz
0
Başarılı Hizmetlerimiz

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Görsel Reklam Tasarım Danışmanlığı

Faaliyet verdiğiniz sektöre göre, müşteri çekim cazibesi oluşturabilecek reklam tasarım kurguları yapmaktayız.

Sektöre Göre Özel Piar Planlama

Faaliyet verdiğiniz sektöre göre, reklam alanlarını ve metin kurgularını sizi sürekli olumlu olarak ön plana çıkaracak şekilde piar çalışmalarınızı yapmaktayız.

Faaliyet Alanınız İçin Doğru Pazarlama Stratejileri

Sektörünüz ve faaliyet alanınıza göre, hedef kitle planlamalarını en titiz şekilde hazırlayıp, size potansiyel müşteriler oluşturmaktayız.

7/24 Hizmet Sağlama

Bizlere mesai saatleri dışında da, whatspptan 7/24 saat erişim sağlayabilirsiniz.