Kurumsal Kimlik

Sosyal medya, günden güne büyüyen ve gelişen yeni bir alan. Bu ortamda bireyler ve kurumlar kendilerini ifade edebiliyor, pazarlama fonksiyonlarını çalıştırabiliyor. Hem de genellikle ücretsiz olarak. Sosyal medya, milyonlarca kişi için yalnızca arkadaşlık kurmak, fotoğraf yada video paylaşmak anlamına gelebilir. Ancak profesyonel kullanıcılar ve firmalar için sosyal medya kocaman bir Pazar alanı. Bu noktada sosyal medya kullanımını normal kullanım ve profesyonel kullanım olarak ikiye ayırabiliriz. Biz, profesyonel sosyal medya yönetimi için buradayız.

Logo Tasarım Hizmeti

Sektörde tutunmak ve zirveye ilerlemek için müşterinize ulaşmanın farklı yollarını bulmalısınız. Yeni nesil ve geleneksel tanıtım araçlarını harmanlayan kurumsal kimlik çalışmaları ile bu durum mümkün hale geliyor. Etkili ve özgün bir kurumsal kimlik firmanıza çok şey katacak.

Sosyal Medya Satis Odakli E-ticaret Site Hizmetleri

SSL Güvenlik sertifikalı sitenizi yapmaktayız. Bu kullanıcılar için çok önemlidir. Güven verici bir etkendir.

Sosyal medya kullanıcılarının çoğu, güvenli bir e-ticaret sayfasında ürünlerin bulunması görmek istemektedir. Bu sayede daha fazla güven duymaktalar. Ayrıca sosyal medya hesaplarında son 10 posttan öncesine genelde ürün olarak bakılmamaktadır. Bu durumda müşterilerin ürün çeşitliliklerinin fazla olması durumlarında geri dönüş alınmamasına sebep olmaktadır. Bu ve benzeri sebeplerden ötürü, alışveriş sayfasının olup, burda ürünlerin bulunmasında fayda vardır.

Google Facebook ve İnstagram Hedef Kitle Reklam Hizmeti

Yapmış olduğumuz bu hizmetle, belirlediğimiz kelimelerde sizi googlede, birinci sırada çıkartmaktayız. Bu sayede sitenize daha fazla hedef kitlenize göre ziyaretçi çekmekteyiz.

Bu sayede Facebook ve İnstagramdan sizin sayfalarınıza daha fazla ziyaretçi çekmekteyiz. Ayrıca sitenize giriş yapan tüm kullanıcılarında çerezlerini aldığımızda, bu kullanıcılara bıkmadan usanmadan sürekli sizin reklamlarınızı gösterek, sitenize daha fazla ziyaretçi çekmekteyiz.

Fenomen Sosyal Medya Yapim Hizmeti

Şimdilik İnstagram sayfanızı, çok fazla Türk takipçi sağlayarak sayfanızın popüleritesini sağlayarak başlıyoruz. Sonra tüm postlarınızı en az 5K (5.000 kişi) Türk beğenilerini sağlayarak, hem instagramda keşfete düşürüyoruz, hemde kullanıcıların sizin sayfayı popüler olarak hatırlamasında derin bir iz bırakıyoruz.

Profil Hesabınızı, Tüm Kullanıcıların Beğeni Çekeceği Haliyle Hit Sayfa Haline Getiriyoruz.

Belli bir popülerliğe getirdiğimiz hesabınızı, Reklamlar vererek, reklam verdiğimiz post linklerinede en az 5K (5.000 kişi) beğeni ve bir miktarda yorum bıraktırarak, popülerlik algınızı ve hedef kitlenizi daha fazla arttırmaktayız. Bu sayede çok kısa bir sürede bilinen bir sosyal medya hesaplarından biri oluyorsunuz.

ACELE EDİN! BİZİMLE, KENDİNİZİ SOSYAL MEDYADA TANITMAYA BAŞLAYIN Kİ

EN KISA SÜREDE MÜŞTERİ SORUNLARINIZ ORTADAN KALKSIN